× LOG IND
Århus Klatreklub / Rutedatabase

 

 
Rutenavn Farve (Greb) Gradering Vægplacering Rutebygger Dato bygget (alder)
Il Lungo Granito Granit  6c
38
Henrik Overballe 2019-11-18 (2 dage)
A Different Shade of Orange orange  5b
31
Leon Bressers 2019-11-18 (2 dage)
A Night at the Roxbury Pink  6c
5
Henrik Overballe 2019-11-18 (2 dage)
Tutto é Relativo Grøn  5b
6
Henrik Overballe 2019-11-18 (2 dage)
Relativt statisk Grøn  6a+
14
Henrik Overballe 2019-11-15 (5 dage)
Pocket Rocket Sort  6a
15
Henrik Overballe 2019-11-15 (5 dage)
Klaus Knudsen bruger høje hæle Sort  6c
35
Mathis Rasmussen 2019-11-12 (8 dage)
I´m blue Blå  6b
15
Mathis Rasmussen 2019-11-12 (8 dage)
Lap lobster Orange  6a+
36
Mathis Rasmussen 2019-11-12 (8 dage)
Rødbede røflen Rød  5c
12
Mathis Rasmussen 2019-11-12 (8 dage)
4 nye tænder sort  5b
44
Leon Bressers 2019-11-11 (9 dage)
Håndleddet Grøn  5b
44
Leon Bressers 2019-11-11 (9 dage)
10 ugers pause Rød  5a
44
Leon Bressers 2019-11-11 (9 dage)
Sticky feet Hvid  6a
9
Tim Christiansen 2019-11-11 (9 dage)
Lead cup #2 - finale (kvinder) Hvid  7c
36
Nikola Petrov 2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - finale (mænd) Gul  7c
16
Nikola Petrov 2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 13 Pink  7c
14
Nikola Petrov 2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 12 Rød  7b+
35
Nikola Petrov 2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 11 Pink  7a+
37
Henrik Overballe
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 10 Grøn  7b
34
Thomas Ivarsson
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 9 Orange  7b
42
Mathis Rasmussen
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 8 Grøn  6c
11
Mathis Rasmussen
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 5 Sort  6b+
33
Steen Bernes
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 6 Gul  6a+
40
Henrik Overballe
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 7 Grøn  6a
39
Tim Christiansen
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 4 Rød  6a
32
Tim Christiansen
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 3 Blå  5c
13
Henrik Overballe
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 2 Gul  5b
44
Leon Bressers
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Lead cup #2 - kval 1 Blå  5a
31
Leon Bressers
Nikola Petrov
2019-11-04 (16 dage)
Cardio speed stab Gul  6b
1
Thomas Hjerrild 2019-11-04 (16 dage)
Pump it up! Hvid  6b+
24
Tim Christiansen 2019-07-10 (133 dage)
Svenskedødaren Lilla  6b
18
Henrik Overballe 2019-06-06 (167 dage)
A walk in the park / 10K / Ultra Marathon Orange  5c
28
Jeppe Damgren Vesterager 2019-05-30 (174 dage)
Crimpo de Fuego feat. Krøllebølle Granit  6c+
19
Frederik Rutemejer 2019-05-28 (176 dage)
Love me Grøn  5c
27
Jakob Larsen 2019-05-19 (185 dage)
Hate me Gul  6b
26
Leon Bressers 2019-05-19 (185 dage)
Curse me Grå  7b
26
Thomas Ivarsson 2019-05-15 (189 dage)
Beast breaker Orange  6b
22
Thomas Ivarsson 2019-05-08 (196 dage)
Smukke Evi Lilla  5b
21
Leon Bressers 2019-05-05 (199 dage)
Fra højre til venstre Grøn  5c
21
Leon Bressers 2019-05-01 (203 dage)
Hole in one Rød  7a
22
Thomas Ivarsson 2019-04-29 (205 dage)
Frankenstein Blå  5c
19
Leon Bressers 2019-04-22 (212 dage)
Kylle Kylle Gul  5a
20
Leon Bressers 2019-04-18 (216 dage)
No one falls like Gaston Orange  6a
18
Jakob Larsen
Katrine Kjær
2019-04-13 (221 dage)
Havenissen Rød  5b
18
Leon Bressers 2019-04-13 (221 dage)
Jedi Master Grøn  D9
26
Henrik Overballe
Simon
2019-03-11 (254 dage)
Blødt jern Orange  D7
24
Henrik Overballe 2019-02-25 (268 dage)
Tørt jern Tape firkant  D5
21
Henrik Overballe 2019-02-24 (269 dage)


×